מערכות אל-פסק רוטטיביות

Products - Rotary UPS - no.1Products - Rotary UPS - no.2

מערכות אל-פסק (UPS Systems) מספקות חשמל באופן כמעט-מיידי בעת חירום, כאשר אספקת החשמל באמצעות רשת החשמל כושלת. השימוש במערכות אל-פסק נעשה בדרך כלל על מנת להגן על מרכזי מידע ומערכות תקשורת, או כאשר הפרעות באספקת החשמל עלולות לגרום לפגיעות, אבדן מידע או נזקים אחרים. כמו כן, מערכות אל-פסק משמשות להסדרת תקלות באספקת החשמל לציוד אלקטרוני, כגון עליות או נפילות מתח רגעיות ופתאומיות.

פ.ק. מערכות כוח, חברה בת של פ.ק. גנרטורים וציוד בע"מ, מתמחה בפתרונות יצירתיים לגיבוי ולאספקת חשמל. החברה פועלת בהתאם לתקן ISO עבור תכנון ופיתוח. פעילותה של פ.ק. מערכות כוח מתמקדת במערכות אל-פסק רוטטיביות (Rotary UPS Systems) ובמערכות כח לשימושים צבאיים, כמו גם בפרויקטים מיוחדים נוספים.

פ.ק. הנה הנציגה הרשמית של החברה ההולנדית Hitec Power Protection המתמחה במערכות אל-פסק רוטטיביות.

מערכות אל-פסק רוטטיביות, המשתמשות בגלגל תנופה לאספקת חשמל מיידית בטווח הקצר, משפרות את איכות החשמל המסופק לצרכני הקצה, ומאפשרות אספקת החשמל יציבה ואמינה. מערכות אל-פסק רוטטיביות מיוצרות בהספקים שבין 400 kVA ל- 3500 kVA. מערכות אל-פסק בהספק של 1250 kVA שתוכננו במיוחד עבור תנאי האקלים הארקטי סופקו לכוחות בטחון זרים ומערכות אל-פסק אחרות סופקו למטרות אזרחיות בניגריה (מלון הילטון אבוג'ה), איטליה, יוון וישראל (מתקני מד-נאוטילוס, מרכז המידע החדש של מוטורולה).

למערכות האל-פסק הרוטטיביות של פ.ק. מאפיינים ויתרונות משמעותיים כגון:

  • טכנולוגיה עמידה ומוכחת.
  • אין הפחתה באנרגיה המאוחסנת לאורך זמן.
  • איכות החשמל
  • ההגנה הגבוה ביותר מפני הפסקות חשמל
  • טמפרטורת הסביבה אינה משפיעה על מערכת האל-פסק הרוטטיבית
  • מערכת פשוטה - מורכבת ממספר מוגבל של חלקים.